











Men's 5001 Selvage Jeans Blue Size Waist 30"
| Brand | Gallery Dept |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 78.5cm |
| SKU | 317718 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's 5001 Selvage Jeans Blue Size Waist 30"—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gallery Dept |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 78.5cm |
| SKU | 317718 |



















