







Men's Logo Print T-Shirt White Size M
| Brand | Casablanca |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353307 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Logo Print T-Shirt White Size M—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Casablanca |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353307 |