







Men's Political Logo Print Shorts Black Size XXS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £650.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 14.5cm |
| SKU | 300166 |
$95.20
Men's Political Logo Print Shorts Black Size XXS—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £650.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 14.5cm |
| SKU | 300166 |





















