













Men's Santiago Grained Leather Messenger Bag Black
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360576 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360576 |























