








Men's Space Dye T-Shirt Multi-Coloured Size XS
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 272941 |
$9.52
Original: $27.20
-65%Men's Space Dye T-Shirt Multi-Coloured Size XS—
$27.20
$9.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 272941 |





















