






Men's Tye-Dye Denim Jacket Black Size S
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 325593 |
$482.78
Men's Tye-Dye Denim Jacket Black Size S—
$482.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 325593 |





















