











Men's Urban Backpack Black
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 40cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 336297 |
$333.18
Men's Urban Backpack Black—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Alexander McQueen |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 40cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 336297 |





















