












Women's Chain Strap Handbag Black
| Brand | Ferragamo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 362640 |
$176.79
Women's Chain Strap Handbag Black—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ferragamo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 362640 |



