








Women's Karung Serpenti Forever Bag Gold
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 19cm |
| Width | 27.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 353393 |
$399.82
Original: $1,142.34
-65%Women's Karung Serpenti Forever Bag Gold—
$1,142.34
$399.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bvlgari |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 19cm |
| Width | 27.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 353393 |



