








Women's Rockstud Purse Cream
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| Comments | Light cracking to the outer leather and interior zip pocket hole at the bottom. |
| SKU | 348095 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Christian Louboutin |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Cream |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| Comments | Light cracking to the outer leather and interior zip pocket hole at the bottom. |
| SKU | 348095 |























