









90/10 Logo Print Hoodie Black Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 348235 |
Original: $312.78
-65%$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 348235 |























