









All Over Logo Print Long Sleeve T-Shirt Blue Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 1. |
| SKU | 333441 |
$217.59
All Over Logo Print Long Sleeve T-Shirt Blue Size S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 1. |
| SKU | 333441 |























