






Avalon Baby Blanket Blue
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Blanket |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Height | 132cm |
| Width | 170cm |
| Comments | RRP £1080 |
| SKU | 342264 |
$883.96
Avalon Baby Blanket Blue—
$883.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Blanket |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Blue |
| Height | 132cm |
| Width | 170cm |
| Comments | RRP £1080 |
| SKU | 342264 |























