
























Boeing 55 Bag Red
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 24cm |
| Comments | Overall body of bag is in immaculate condition, however tiny bit of wear to corners and handles - please see last photos |
| SKU | 356929 |
$2,998.65
Boeing 55 Bag Red—
$2,998.65
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 55cm |
| Depth | 24cm |
| Comments | Overall body of bag is in immaculate condition, however tiny bit of wear to corners and handles - please see last photos |
| SKU | 356929 |























