










Men's 1952 Logo Hoodie Pink Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363215 |
$237.99
Men's 1952 Logo Hoodie Pink Size L—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 363215 |























