















Men's 2021 Lamb Leather Moto Jacket Black Size IT 58 / XXXXL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 58 / XXXXL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 358632 |
$870.36
Men's 2021 Lamb Leather Moto Jacket Black Size IT 58 / XXXXL—
$870.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 58 / XXXXL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 358632 |























