








Men's 2021 'People Together' Puppet Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 312206 |
$621.15
Original: $1,774.71
-65%Men's 2021 'People Together' Puppet Varsity Jacket Black Size IT 52 / XL—
$1,774.71
$621.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 312206 |























