








Men's 23 Skate Hoodie Black Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 367189 |
$183.59
Men's 23 Skate Hoodie Black Size M—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 367189 |























