







Men's 3Q Down Jacket Black Size L
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1115.0 |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Small hole under the arm and tiny holes on the sleeve seams. |
| SKU | 347593 |
$231.19
Men's 3Q Down Jacket Black Size L—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1115.0 |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Small hole under the arm and tiny holes on the sleeve seams. |
| SKU | 347593 |























