








Men's 3Q Down Jacket Grey Size L
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 92cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 349901 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Men's 3Q Down Jacket Grey Size L—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 92cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 349901 |























