









Men's 3Q Down Jacket Grey Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353965 |
$462.38
Men's 3Q Down Jacket Grey Size M—
$462.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353965 |























