






Men's 4-Bar Stripe Sweatshirt Grey Size M
| Brand | Thom Browne |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Size 2 |
| SKU | 332483 |
$176.79
Men's 4-Bar Stripe Sweatshirt Grey Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thom Browne |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Size 2 |
| SKU | 332483 |























