







Men's 4G Embroidered Logo T-Shirt Beige Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 327420 |
$163.19
Men's 4G Embroidered Logo T-Shirt Beige Size M—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 327420 |























