









Men's 5:20 Graphic Logo Hoodie Pink Size XXL
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 79cm |
| Pit To Pit | 75cm |
| Comments | Size 4 |
| SKU | 348238 |
$312.78
Men's 5:20 Graphic Logo Hoodie Pink Size XXL—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 79cm |
| Pit To Pit | 75cm |
| Comments | Size 4 |
| SKU | 348238 |























