










Men's 90S Wide Leg Washed Jeans Black Size Waist 34"
| Brand | Rhude |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 358549 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's 90S Wide Leg Washed Jeans Black Size Waist 34"—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rhude |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 358549 |























