








Men's Albi Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Small rip on right sleeve. |
| SKU | 337443 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Men's Albi Down Jacket Navy Size 6 / XXXL—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Small rip on right sleeve. |
| SKU | 337443 |























