







Men's Albyt Gilet Blue Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341174 |
$367.18
Men's Albyt Gilet Blue Size 2 / M—
$367.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341174 |























