








Men's All-Over Logo Sweatshirt Grey Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Minor marks to the back of the item. |
| SKU | 343301 |
Original: $190.39
-65%$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Minor marks to the back of the item. |
| SKU | 343301 |























