








Men's All Over Star Print T-Shirt Navy Size XXS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 346066 |
$88.40
Men's All Over Star Print T-Shirt Navy Size XXS—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 346066 |























