








Men's Allover Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 321187 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Allover Logo T-Shirt White Size XL—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 321187 |























