









Men's Amiens Gilet Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350081 |
$339.98
Men's Amiens Gilet Navy Size 3 / L—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350081 |























