










Men's Anderson Removable Sleeves Down Jacket Blue Size 0/XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354522 |
$503.18
Men's Anderson Removable Sleeves Down Jacket Blue Size 0/XS—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354522 |























