







Men's Applique Logo Hoodie Blue Size XXL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 346411 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Applique Logo Hoodie Blue Size XXL—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 346411 |























