








Men's Applique Logo Hoodie Green Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 363506 |
$142.79
Men's Applique Logo Hoodie Green Size S—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 363506 |























