







Men's Applique Logo Jacket Navy Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348202 |
$299.19
Men's Applique Logo Jacket Navy Size M—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 348202 |























