







Men's Applique Logo Jeans Black Size Waist 40"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 52cm |
| Inner Leg | 79cm |
| SKU | 367692 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Applique Logo Jeans Black Size Waist 40"—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 52cm |
| Inner Leg | 79cm |
| SKU | 367692 |























