








Men's Applique Logo Jeans Blue Size Waist 34"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 364198 |
$183.59
Men's Applique Logo Jeans Blue Size Waist 34"—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 364198 |























