









Men's Applique Logo Jeans Blue Size Waist 34"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 364199 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Applique Logo Jeans Blue Size Waist 34"—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 34" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 47cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 364199 |























