







Men's Applique Logo Joggers Green Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 351443 |
$68.00
Men's Applique Logo Joggers Green Size S—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 69cm |
| SKU | 351443 |























