







Men's Applique Logo Jumper Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 344264 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Applique Logo Jumper Black Size M—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 344264 |























