







Men's Applique Logo Jumper Black Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 356470 |
$122.39
Men's Applique Logo Jumper Black Size S—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 356470 |























