







Men's Applique Logo Long Sleeve Shirt Blue Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 334697 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Applique Logo Long Sleeve Shirt Blue Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 334697 |























