







Men's Applique Logo Sweatshirt Black Size L
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364837 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Men's Applique Logo Sweatshirt Black Size L—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364837 |























