







Men's Applique Logo Sweatshirt Grey Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360807 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Applique Logo Sweatshirt Grey Size M—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360807 |























