







Men's Applique Logo Sweatshirt Orange Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 352073 |
$122.39
Men's Applique Logo Sweatshirt Orange Size M—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 352073 |























