







Men's Applique Logo T-Shirt Blue Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319202 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Applique Logo T-Shirt Blue Size S—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319202 |























