









Men's Applique Logo Track Jacket Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 331299 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Men's Applique Logo Track Jacket Black Size M—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 331299 |























