







Men's Applique Logo Zip Jumper Purple Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 352078 |
$129.19
Men's Applique Logo Zip Jumper Purple Size M—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 352078 |























