















Men's Apus Gilet Orange Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Orange |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 72cm |
| Pit To Pit | 72cm |
| Comments | The hood is attached with 5 hidden buttons around the back of the collar. The middle button is missing, however totally unnoticeable and fully functional. Zero drooping or impact to appearance. |
| SKU | 311456 |
$224.39
Men's Apus Gilet Orange Size 4 / XL—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Orange |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 72cm |
| Pit To Pit | 72cm |
| Comments | The hood is attached with 5 hidden buttons around the back of the collar. The middle button is missing, however totally unnoticeable and fully functional. Zero drooping or impact to appearance. |
| SKU | 311456 |























