







Men's Arrow Logo Hoodie Green Size XXL
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 348094 |
$183.59
Men's Arrow Logo Hoodie Green Size XXL—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 60cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 348094 |























